Wedstrijdkalender 2022

In het BMX zijn 2 organisaties actief: de NFF (Nederlandse Fietscross Federatie) en het KNWU. Beiden hebben een eigen kampioenschap. De rijders van FCC de Spartanen kunnen kiezen in welke competitie ze willen rijden, of in allebei.

NFF Wedstrijden District Noord:

datumwedstrijdplaatsclubadres
02-04-2022Regio 1ZevenhuizenFCC De SpartanenDe Oudestreek 8, 9354 AG Zevenhuizen GN
16-04-2022Regio 2AssenFC UnitasKortbossen 5, 9405 BM Assen
30-04-2022Noordcup 1WinschotenFCV Flying BirdsBovenburen 127, 9675 HE Winschoten
14-05-2022Regio 3AppingedamFCC De FivelcrossersOpwierderweg 59, 9902 RB Appingedam
28-05-2022Noordcup 2NoordbergumFCC De HeideclubWestersingel 2, 9257 DS Noordbergum
11-06-2022Noordcup 3ZevenhuizenFCC De SpartanenDe Oudestreek 8, 9354 AG Zevenhuizen GN
02-07-2022Regio 4AppingedamFCC De FivelcrossersOpwierderweg 59, 9902 RB Appingedam
09-07-2022Regio 5AssenFC UnitasKortbossen 5, 9405 BM Assen
03-09-2022Herfstbokaal 1WinschotenFCV Flying BirdsBovenburen 127, 9675 HE Winschoten
10-09-2022Herfstbokaal 2NoordbergumFCC De HeideclubWestersingel 2, 9257 DS Noordbergum
24-09-2022reserve
08-10-2022Herfstbokaal 3AppingedamFCC De FivelcrossersOpwierderweg 59, 9902 RB Appingedam
22-10-2022AfsluitwedstrijdWinschotenFCV Flying BirdsBovenburen 127, 9675 HE Winschoten

NFF Landelijke wedstrijden:

datumwedstrijdplaatsclub
09-04-2022Gelders KampioenschapWijchenFCV Wycross Sint Jorispad 46, 6603 AM Wijchen
23-04-2022Gronings KampioenschapZevenhuizen GNFCC De Spartanen De Oudestreek 8, 9354 AG Zevenhuizen
07-05-2022Overijssels KampioenschapRaalteCRT Raalte Broeklanderdijk 5, Raalte
21-05-2022Kampioenschap van de MeijerijSchijndelFCV D’n Urste Leemputtenweg 6, 5482 WW Schijndel
04-06-2022PlaatsingswedstrijdSchoonebeekFCC The Derrick Crossers Kerkhoflaan 1, Schoonebeek
06-06-2020NKSchoonebeekFCC The Derrick Crossers Kerkhoflaan 1, Schoonebeek
18-06-2022NCKTielTFCC De Weirijders Schaarsdijkweg 9, 4006 MC Tiel
17-09-2022Brabants KampioenschapOssFCC Oss Gielekespad 10a, 5343 XN Oss
01-10-2022Drents KampioenschapKlazienaveenRapid Wheels Leeuw 1, 7891 TS Klazienaveen
15-10-2022Betuws KampioenschapAmmerzodenFCC Ammersoyen De Geelrijs 29, 5324 BP Ammerzoden
29-10-2022Sallands KampioenschapKampenKWC Kampen Schansdijk 3, 8263 AZ Kampen

Wedstrijdkalender KNWU:

07-05-20223-Nations Cup BMX 1 – Round 1 (GER) Ahnatal / Kassel
08-05-20223-Nations Cup BMX 1 – Round 2 (GER) Ahnatal / Kassel
14-05-2022UEC BMX European Cup – Round 7 (GER Stuttgart) Stuttgart
15-05-2022UEC BMX European Cup – Round 8 (GER – Stuttgart) Stuttgart
15-05-2022BZC 2 – Schijndel Schijndel
15-05-2022BMXTrofee-West Competitie 1 Barendrecht
22-05-2022Topcompetitie BMX 3 – Baarn Baarn
28-05-2022UCI BMX RACING World Cup Round-1&2 Glasgow
29-05-2022BZC 3 – Oss Oss
29-05-2022BMXTrofee-West Competitie 2 Heilo
29-05-2022AK 1 Time Trial Dedemsvaart Dedemsvaart
04-06-2022UEC BMX European Cup – Round 9 (NED Kampen) Kampen
05-06-2022UEC BMX European Cup – Round 10 (NED Kampen) Kampen
11-06-2022UCI BMX RACING World Cup Round-3&4 PAPENDAL Arnhem
19-06-2022Topcompetitie BMX 4 – Raalte Raalte
25-06-2022UEC BMX European Cup – Round 11 (LET Valmiera) Valmiera
26-06-2022UEC BMX European Cup – Round 12 (LET Valmiera) Valmiera
26-06-2022BZC 4 – Berlicum Berlicum
26-06-2022BMXTrofee-West Competitie 3 Zuid-Scharwoude
28-08-2022BMXTrofee-West Competitie 4 Baarn
24-09-2022UCI BMX RACING World Cup Round-5&6 BOGOTA Bogota
25-09-2022BMXTrofee-West Competitie 5 Uithoorn
01-10-2022UCI BMX RACING World Cup Round-7&8 BOGOTA Bogota
02-10-2022BMXTrofee-West Competitie 6 Zoetermeer
30-10-2022BMXTrofee-West Competitie 7 Zwanenburg